Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021 11.09.2021

Výsledky družstev

Agility Squads M

SCT: 52,00 s, MCT: 107,00 s, rozhodčí: Tráj, Tamás (HU), délka: 214 m, počet překážek: 22

Pořadí Družstvo # Psovod Pes Plemeno Chyby Odmítnutí Rychlost Čas Tr. b. za čas Tr. b. celkem
1. Kooiker Team 95 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon - "Ellin" Kooikerhondje 0 0 5,04 m/s 42,46 s 0,00 0,00
105 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn - "Chelza" Kooikerhondje 0 0 4,45 m/s 48,14 s 0,00 0,00
80 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland - "Felix " Kooikerhondje 1 0 4,39 m/s 48,78 s 0,00 5,00
69 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon - "Keykey" Kooikerhondje DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 139,38 s 0,00 5,00
2. Koryfejky 108 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej - "Čenda" Sheltie 0 0 4,72 m/s 45,37 s 0,00 0,00
135 Nora Klapalová A3Ch Agáta Kříženec 0 0 4,65 m/s 46,00 s 0,00 0,00
74 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej - "Ozzy" Sheltie 2 0 5,37 m/s 39,84 s 0,00 10,00
84 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej - "Apka" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 131,21 s 0,00 10,00
3. Sexy guys 75 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí - "Fred" Sheltie 0 0 4,88 m/s 43,83 s 0,00 0,00
124 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach Pudl 1 0 4,83 m/s 44,35 s 0,00 5,00
134 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva - "Pepe" Pudl 0 1 4,30 m/s 49,82 s 0,00 5,00
99 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost - "Agísek" Sheltie 0 1 4,27 m/s 50,08 s 0,00 5,00
Celkem: 138,00 s 0,00 10,00
4. RISING STARS 111 Petr Spitz Sára - "Sára" Kříženec 0 0 4,22 m/s 50,73 s 0,00 0,00
89 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world - "Bayley" Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 0 1 4,78 m/s 44,76 s 0,00 5,00
141 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok - "DYDY" Mudi 0 1 4,73 m/s 45,23 s 0,00 5,00
129 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej - "Nighty" Sheltie 0 2 4,84 m/s 44,24 s 0,00 10,00
Celkem: 140,72 s 0,00 10,00
5. Hot shots 114 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo - "Elí" Sheltie 0 0 4,30 m/s 49,81 s 0,00 0,00
100 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia - "Ginny" Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 1 0 4,66 m/s 45,93 s 0,00 5,00
81 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer - "Styx" Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 2 0 5,06 m/s 42,32 s 0,00 10,00
139 Lenka Prokešová E´Chia Carassou - "Chia" Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 2 1 3,90 m/s 54,93 s 2,93 17,93
Celkem: 138,06 s 0,00 15,00
6. Na pohodu 1 72 Simona Zajková ml. Minnie Kříženec 0 0 4,45 m/s 48,12 s 0,00 0,00
118 Zuzana Sedláčková Ema - "Ema" Kříženec 0 2 4,42 m/s 48,38 s 0,00 10,00
116 Eva Šlapáková Ayka Acaena Border kolie 0 2 4,17 m/s 51,26 s 0,00 10,00
71 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále - "Džiksi" Sheltie 1 1 3,70 m/s 57,83 s 5,83 15,83
Celkem: 147,76 s 0,00 20,00
7. HUSÁKOVY DĚTI 98 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů Sheltie 0 1 5,08 m/s 42,13 s 0,00 5,00
122 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej Sheltie 1 0 4,41 m/s 48,49 s 0,00 5,00
112 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka Pudl střední 3 1 4,36 m/s 49,05 s 0,00 20,00
121 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond - "Kimi Mňaudra" Pudl DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 139,67 s 0,00 30,00
8. Vořeši a Smetáci 107 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára Kříženec 0 0 4,14 m/s 51,63 s 0,00 0,00
123 Klára Jůdová Rézinka Kříženec 1 0 4,81 m/s 44,47 s 0,00 5,00
117 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 1 2 3,30 m/s 64,83 s 12,83 27,83
92 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer - "Kaili " Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 160,93 s 12,83 32,83
9. Run or Die 138 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe Border kolie 0 0 5,61 m/s 38,12 s 0,00 0,00
88 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet - "Mari" Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 0 0 4,77 m/s 44,82 s 0,00 0,00
103 Jana Jourová Bebop Chancy Remus - "Bí" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
128 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world - "Izzy" Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 82,94 s 0,00 0,00
10. Light at Night 86 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant Australská kelpie 0 0 5,52 m/s 38,79 s 0,00 0,00
113 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant Australská kelpie 1 0 5,95 m/s 35,97 s 0,00 5,00
96 Kateřina Lustyková Cockie MVs Mudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS
97 Sára Bartoňková Lucinka Kříženec DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 74,76 s 0,00 5,00
11. FiGiMiAngie 142 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos - "Fífa" Pumi 1 0 4,91 m/s 43,58 s 0,00 5,00
133 Nikola Schovancová Mia Kříženec 1 0 4,89 m/s 43,80 s 0,00 5,00
78 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon - "Angie" Kooikerhondje DIS DIS DIS DIS DIS DIS
104 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel - "Guinness" Pumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 87,38 s 0,00 10,00
12. ŠELMIČKY 130 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti - "Montík" Sheltie 1 0 4,77 m/s 44,86 s 0,00 5,00
93 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále Sheltie 2 0 4,62 m/s 46,28 s 0,00 10,00
119 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger - "Mimi" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
101 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 91,14 s 0,00 15,00
13. Děvčice 125 Adéla Hasalová Casey - "Casey" Australský honácký pes 0 1 4,43 m/s 48,26 s 0,00 5,00
76 Veronika Starova Spotty Kříženec 2 1 4,06 m/s 52,65 s 0,65 15,65
94 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru Mudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS
85 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly - "Tazi" Pudl střední DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 100,91 s 0,65 20,65
14. Moravští medíci 110 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky Sheltie 2 0 4,47 m/s 47,88 s 0,00 10,00
140 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky - "Bibi" Sheltie 1 2 3,89 m/s 55,07 s 3,07 18,07
132 Hana Fuksová A3Ch Happy - "Happy" Kříženec DIS DIS DIS DIS DIS DIS
82 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní - "Dexik" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 102,95 s 3,07 28,07
15. Smrček a Jedličky 136 Adéla Maršálková A3Ch Míša - "Míša" Kříženec 0 0 5,39 m/s 39,73 s 0,00 0,00
90 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora - "Kasík" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
87 Klára Kokešová A3Ch Roxy - "Roxy" Kříženec DIS DIS DIS DIS DIS DIS
102 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra - "Dragi" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 39,73 s 0,00 0,00
16. 2+2=2 70 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár - "Thor" Pudl střední 1 1 4,39 m/s 48,70 s 0,00 10,00
106 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia Pudl střední DIS DIS DIS DIS DIS DIS
115 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas Pudl střední DIS DIS DIS DIS DIS DIS
79 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s - "Tyggis" Pudl střední DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 48,70 s 0,00 10,00
17.-19. Gastro Agi 91 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
73 Jana Kočová A3Ch Gino Kříženec DIS DIS DIS DIS DIS DIS
83 Pavlína Hyková Lola Kříženec DIS DIS DIS DIS DIS DIS
137 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia - "Zuri" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 0,00 s 0,00 0,00
17.-19. Pepův hárem 120 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco - "Nůťa" Pudl DIS DIS DIS DIS DIS DIS
127 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp - "Bonnie" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
109 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra - "Aida" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
131 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp - "Urísek" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 0,00 s 0,00 0,00
17.-19. BEZ DRUŽSTVA 77 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami Manchester terier DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 0,00 s 0,00 0,00