Mohelnice - Mistrovství republiky v agility 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020 26.09.2020

Výsledky družstev

Jumping Squads M

SCT: 39,00 s, MCT: 66,00 s, rozhodčí: Rybář, Petr (CZ), délka: 164 m, počet překážek: 19

Pořadí Družstvo # Psovod Pes Plemeno Chyby Odmítnutí Rychlost Čas Tr. b. za čas Tr. b. celkem
1. Smrček a Jedličky 105 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora - "Kasík" Sheltie 0 0 5,29 m/s 31,02 s 0,00 0,00
140 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra Sheltie 0 0 5,25 m/s 31,22 s 0,00 0,00
114 Klára Kokešová A3Ch Roxy Kříženec 0 0 5,19 m/s 31,57 s 0,00 0,00
139 Adéla Maršálková A3Ch Míša Kříženec 0 1 4,27 m/s 38,45 s 0,00 5,00
Celkem: 93,81 s 0,00 0,00
2. Barking heads 111 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 0 0 5,25 m/s 31,24 s 0,00 0,00
170 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven Mudi 0 0 5,19 m/s 31,62 s 0,00 0,00
159 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer - "Kaili " Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 0 0 4,89 m/s 33,56 s 0,00 0,00
121 Jana Jourová Bebop Chancy Remus Sheltie 0 0 4,74 m/s 34,61 s 0,00 0,00
Celkem: 96,42 s 0,00 0,00
3. Sedm statečných 100 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant Australská kelpie 0 0 5,29 m/s 30,99 s 0,00 0,00
172 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox Sheltie 0 0 4,90 m/s 33,47 s 0,00 0,00
136 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant Australská kelpie 0 0 4,85 m/s 33,84 s 0,00 0,00
151 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura Sheltie 0 0 4,63 m/s 35,39 s 0,00 0,00
Celkem: 98,30 s 0,00 0,00
4. Time to shine II. 112 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe Border kolie 0 0 5,25 m/s 31,21 s 0,00 0,00
173 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai - "Face" Border kolie 0 0 5,00 m/s 32,78 s 0,00 0,00
122 Lucie Frimmelová Baltazar Ellie's Jolly Pudl střední 0 0 4,68 m/s 35,05 s 0,00 0,00
166 Petr Vajgl Letty Moravské srdce Sheltie 0 0 4,50 m/s 36,43 s 0,00 0,00
Celkem: 99,04 s 0,00 0,00
5. Bacha pyraně! 133 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 0 0 5,06 m/s 32,38 s 0,00 0,00
120 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 0 0 4,94 m/s 33,17 s 0,00 0,00
123 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia - "Dorka" Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 0 0 4,87 m/s 33,70 s 0,00 0,00
168 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer - "Lála" Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 99,25 s 0,00 0,00
6. Kooiker team 163 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí Sheltie 0 0 5,21 m/s 31,46 s 0,00 0,00
165 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon - "Keykey" Kooikerhondje 0 0 4,81 m/s 34,07 s 0,00 0,00
128 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn - "Chelza" Kooikerhondje 0 0 4,60 m/s 35,63 s 0,00 0,00
109 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje - "Bety" Kooikerhondje 0 0 4,25 m/s 38,61 s 0,00 0,00
Celkem: 101,16 s 0,00 0,00
7. (Non)dread tým 149 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej Sheltie 0 0 4,92 m/s 33,31 s 0,00 0,00
153 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos - "Fífa" Pumi 0 0 4,85 m/s 33,84 s 0,00 0,00
155 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost - "Agísek" Sheltie 0 0 4,70 m/s 34,89 s 0,00 0,00
134 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 1 1 4,40 m/s 37,28 s 0,00 10,00
Celkem: 102,04 s 0,00 0,00
8. Poodle Forever 135 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach Pudl 0 0 4,96 m/s 33,08 s 0,00 0,00
104 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár Pudl střední 0 0 4,75 m/s 34,50 s 0,00 0,00
127 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin Pudl střední 0 0 4,64 m/s 35,31 s 0,00 0,00
137 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas Pudl střední 0 1 4,13 m/s 39,67 s 0,67 5,67
Celkem: 102,89 s 0,00 0,00
9. TAMA 108 Petra Sekerová Agi Bestagility Mudi 0 0 5,04 m/s 32,53 s 0,00 0,00
158 Ivana Ondrušová A3Ch Tina Kříženec 0 0 4,59 m/s 35,70 s 0,00 0,00
161 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon Kooikerhondje 0 0 4,58 m/s 35,80 s 0,00 0,00
130 Nikola Schovancová Mia Kříženec 1 1 4,55 m/s 36,02 s 0,00 10,00
Celkem: 104,03 s 0,00 0,00
10. Šelmičky 124 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic Sheltie 0 0 4,65 m/s 35,26 s 0,00 0,00
141 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita Sheltie 0 0 4,56 m/s 35,96 s 0,00 0,00
119 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále Sheltie 0 0 4,55 m/s 36,04 s 0,00 0,00
171 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti - "Montík" Sheltie 1 0 4,79 m/s 34,22 s 0,00 5,00
Celkem: 107,26 s 0,00 0,00
11. Pepův harém 107 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco - "Nůťa" Pudl 0 0 4,68 m/s 35,02 s 0,00 0,00
160 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra - "Aida" Sheltie 0 0 4,53 m/s 36,23 s 0,00 0,00
138 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp - "Urísek" Sheltie 0 0 4,46 m/s 36,79 s 0,00 0,00
154 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp - "Bonnie" Sheltie 1 2 4,02 m/s 40,82 s 1,82 16,82
Celkem: 108,04 s 0,00 0,00
12. Šešešeše 156 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí - "Fred" Sheltie 0 0 5,05 m/s 32,49 s 0,00 0,00
162 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej - "Čenda" Sheltie 0 0 4,56 m/s 35,95 s 0,00 0,00
146 Milan Jirásek Yantanee ze Shetlandů Sheltie 1 0 5,03 m/s 32,60 s 0,00 5,00
116 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí - "Cookie" Sheltie 1 1 4,17 m/s 39,35 s 0,35 10,35
Celkem: 101,04 s 0,00 5,00
13. Poodle Power 101 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s - "Tyggis" Pudl střední 0 0 4,81 m/s 34,10 s 0,00 0,00
129 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia Pudl střední 0 0 4,72 m/s 34,77 s 0,00 0,00
152 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia Pudl střední 1 0 4,94 m/s 33,18 s 0,00 5,00
113 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka Pudl střední DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 102,05 s 0,00 5,00
14. ZEN POWER OF SWEET SAGA 144 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger - "Mimi" Sheltie 0 0 4,91 m/s 33,43 s 0,00 0,00
145 Veronika Belantová Saga pod Ořechem - "Sára" Anglický kokršpaněl 0 0 4,24 m/s 38,67 s 0,00 0,00
167 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí Sheltie 0 1 4,18 m/s 39,23 s 0,23 5,23
131 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 111,33 s 0,23 5,23
15. Magici 117 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel - "Guinness" Pumi 0 0 4,67 m/s 35,12 s 0,00 0,00
157 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 1 0 5,00 m/s 32,81 s 0,00 5,00
110 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar - "Lara" Border kolie 0 1 4,59 m/s 35,71 s 0,00 5,00
148 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 103,64 s 0,00 10,00
16. Gastro Agi 126 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej Sheltie 0 0 5,35 m/s 30,64 s 0,00 0,00
115 Věra Trnková Archico Alien Life Form - "Čiko" Pudl střední 0 0 4,61 m/s 35,57 s 0,00 0,00
132 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
125 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále - "Džiksi" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 66,21 s 0,00 0,00
17. Ladies&gentleman 169 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi Mudi 0 0 4,96 m/s 33,07 s 0,00 0,00
147 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. 0 0 4,71 m/s 34,83 s 0,00 0,00
143 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru Mudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS
164 Zuzana Svobodová Ánizs Sporty Heroes Mudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 67,90 s 0,00 0,00
18. Moravští medíci 102 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu Sheltie 0 1 4,67 m/s 35,13 s 0,00 5,00
150 Hana Fuksová A3Ch Happy Kříženec DIS DIS DIS DIS DIS DIS
142 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita - "Tulla" Nova Scotia Duck Tolling Retriever DIS DIS DIS DIS DIS DIS
106 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova - "Joy" Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 35,13 s 0,00 5,00
class="number">DIS DIS Celkem: 35,13 s 0,00 5,00