Mohelnice - Mistrovství republiky v agility 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020 26.09.2020

Výsledky družstev

Jumping Squads XSS

SCT: 39,00 s, MCT: 66,00 s, rozhodčí: Rybář, Petr (CZ), délka: 164 m, počet překážek: 19

Pořadí Družstvo # Psovod Pes Plemeno Chyby Odmítnutí Rychlost Čas Tr. b. za čas Tr. b. celkem
1. Hatemao WAO 37 Hana Šedivá (S) Ziggy Kříženec 0 0 5,39 m/s 30,40 s 0,00 0,00
44 Olga Edrová (S) Bodie Black of Youwentis Sheltie 0 0 5,04 m/s 32,52 s 0,00 0,00
33 Martina Zelinková (S) Cyril Jet Bat - "Cyril" Papillon 0 0 5,01 m/s 32,73 s 0,00 0,00
60 Tereza Loučná (S) Gina Kříženec 0 0 4,87 m/s 33,68 s 0,00 0,00
Celkem: 95,65 s 0,00 0,00
2. Divocí tučňáci 46 Jesika Jurečková (S) A3Ch Uni Katy Perla z Polabí - "Katy" Sheltie 0 0 5,19 m/s 31,60 s 0,00 0,00
31 Markéta Zavadilová (S) Una Unica Koryfej Sheltie 0 0 5,08 m/s 32,27 s 0,00 0,00
3 Eva Lačňáková (S) A3Ch ICQ of the Five Colors - "Chiqi" Sheltie 0 0 4,88 m/s 33,63 s 0,00 0,00
40 Eva Lačňáková (S) Magical Power of Joy of the Five Colors - "Joia" Sheltie 1 0 4,82 m/s 34,01 s 0,00 5,00
Celkem: 97,50 s 0,00 0,00
3. Agility Kroměříž 47 Denisa Lajmarová (S) Game over Norník - "Gay" Parson Russell Teriér 0 0 5,08 m/s 32,29 s 0,00 0,00
11 Denisa Lajmarová (S) A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners - "Relda" Parson Russell Teriér 0 0 5,04 m/s 32,53 s 0,00 0,00
2 Eliška Sovadinová (S) Deli z Obolecké meze Šiperka 0 0 4,99 m/s 32,84 s 0,00 0,00
39 Eliška Sovadinová (S) Uriel Chuck Top Narcis - "Chuck" Pudl trpasličí 0 0 4,47 m/s 36,66 s 0,00 0,00
Celkem: 97,66 s 0,00 0,00
4. Winnouškovy běhny 10 Hana Frimmelová (S) True Love Tiffany vom Mehrental - "Fany" Parson Russell Teriér 0 0 5,15 m/s 31,87 s 0,00 0,00
20 Petra Zámečníková (S) A3Ch Melwin Manepo Ideál - "Winnie" Sheltie 0 0 5,04 m/s 32,57 s 0,00 0,00
27 Tereza Vaverková (S) Holly z Pravého břehu Sheltie 0 0 4,85 m/s 33,82 s 0,00 0,00
26 Veronika Nehybová (S) Black Celebration Ultra - "Seli " Parson Russell Teriér 1 0 4,89 m/s 33,54 s 0,00 5,00
Celkem: 98,26 s 0,00 0,00
5. Kilpi hot dogs 50 Lenka Zindulková (S) Alpáč Parson Russell Teriér 0 0 5,03 m/s 32,61 s 0,00 0,00
35 Gabriela Kočvarová Dvořáková (S) Ctirad Jet Bat - "Pipíto" Papillon 0 0 4,99 m/s 32,88 s 0,00 0,00
68 Jana Jourová (S) Umpalumpa Kříženec 0 0 4,74 m/s 34,59 s 0,00 0,00
32 Adéla Čejková (S) Wi-Fi Jack Russell Teriér 0 0 4,22 m/s 38,86 s 0,00 0,00
Celkem: 100,08 s 0,00 0,00
6. WARRIORS 62 Lenka Holubová (S) Bungee Pap Novterpod - "Bungee" Papillon 0 0 5,14 m/s 31,88 s 0,00 0,00
54 Lenka Fürstlová (S) A3Ch Bungee Nexee z Elsameru Knírač malý 0 0 4,84 m/s 33,86 s 0,00 0,00
58 Pavla Marková (S) A3Ch Eliška - Arella Jikalu - "Eliška" Knírač malý 0 0 4,73 m/s 34,64 s 0,00 0,00
51 Hana Heidlerová (S) Armani Lover Cinnamon Beauty - "Mateo" Kavalír King Charles španěl DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 100,38 s 0,00 0,00
7. ŠELTIDÝ 57 Olga Mařáčková (S) Jingle Bell z Lomu ve Skále Sheltie 0 0 5,03 m/s 32,58 s 0,00 0,00
7 Monika Šaling (S) A3Ch A Little star of Youwentis - "Ashley" Sheltie 0 0 4,86 m/s 33,72 s 0,00 0,00
42 Vendula Čepelková (S) Andy Číše bavorská - "Dýdý" Parson Russell Teriér 0 0 4,80 m/s 34,16 s 0,00 0,00
49 Lucie Dušková (S) Gino Gold z Vesničky u hranic Sheltie 0 2 3,98 m/s 41,21 s 2,21 12,21
Celkem: 100,46 s 0,00 0,00
8. Blafinec 61 Petra Vydrová (S) A3Ch Enya Goldenleon - "Ený" Kavalír King Charles španěl 0 0 4,88 m/s 33,59 s 0,00 0,00
1 Hana Šedivá (S) A3Ch Zooty Zulu Libami Parson Russell Teriér 0 0 4,78 m/s 34,32 s 0,00 0,00
55 Martina Slabová (S) A3Ch Kalliope Daruspex Paleur Parson Russell Teriér 0 0 4,57 m/s 35,88 s 0,00 0,00
66 Štěpánka Řeholová (S) Baccara Top Narcis - "Bafi" Pudl trpasličí DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 103,79 s 0,00 0,00
9. Chip and chicks 28 Adéla Havlíková (S) Porsche von Schnappi Schnapp - "Fidži" Sheltie 0 0 5,23 m/s 31,37 s 0,00 0,00
25 Lenka Holubová (S) A3Ch Rick Brilliant Bohemia - "Čip" Papillon 0 0 4,57 m/s 35,86 s 0,00 0,00
52 Josef Honner (S) Vikki Lovely Day - "Vikki" Kříženec 0 0 4,43 m/s 37,04 s 0,00 0,00
70 Veronika Seyfriedová (S) Maserati Nový krystal - "Maski" Papillon 0 0 4,31 m/s 38,08 s 0,00 0,00
Celkem: 104,27 s 0,00 0,00
10. Černiska 63 Eva Panáčová (S) Bathory z Faustovy zahrádky Sheltie 0 0 4,87 m/s 33,66 s 0,00 0,00
67 Jana Šedivá (S) Atis Alien Life form Pudl trpasličí 0 0 4,81 m/s 34,09 s 0,00 0,00
56 Jana Fuksová (S) Ysmen Allen Šedý vévoda - "Džesi" Pudl trpasličí 0 0 4,43 m/s 37,04 s 0,00 0,00
358 Tereza Zemanová (XS) A3Ch Casandra Bohemia Animo - "Casie" Šiperka 1 0 4,45 m/s 36,88 s 0,00 5,00
Celkem: 104,79 s 0,00 0,00
11. Black&Blond 17 Martina Chytilová (S) Daiquiri Aura Fantasia - "Kiri" Pudl trpasličí 0 0 5,00 m/s 32,81 s 0,00 0,00
59 Jana Mikulová (S) A3Ch Colombina Moravské srdce - "Colí" Sheltie 0 0 4,71 m/s 34,83 s 0,00 0,00
16 Lenka Krejčí (S) A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál - "Ellie" Sheltie 0 0 4,35 m/s 37,67 s 0,00 0,00
65 Anna Gaierová (S) A3Ch Delilah Královský dar - "Bubu" Sheltie 0 0 4,01 m/s 40,90 s 1,90 1,90
Celkem: 105,31 s 0,00 0,00
12. Ušouni 6 Jitka Klozová (S) Yzanne Rebelka z Roznetu - "Zanny" Knírač malý 0 0 4,83 m/s 33,96 s 0,00 0,00
13 Ingrid Šefčíková (S) Akira Duhový sen Papillon 0 0 4,50 m/s 36,43 s 0,00 0,00
15 Martina Boháčová (S) Idylle of the moon du triskell des Cornouailles Papillon 0 0 4,46 m/s 36,75 s 0,00 0,00
12 Petr Andrýs (S) A3Ch Cyrano Královská Manta - "Api" Papillon DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 107,14 s 0,00 0,00
13. HAAP Hoop 64 Petr Andrýs (S) CAMILLO Bambabibi - "Kami" Papillon 0 0 4,89 m/s 33,56 s 0,00 0,00
352 Anna Maroušková (XS) Cattie Alsior - "Key" Papillon 0 0 4,58 m/s 35,80 s 0,00 0,00
45 Anna Dušánková (S) A3Ch Jamie Lee Jet ze Shetlandů - "Jamie" Sheltie 0 0 4,21 m/s 39,00 s 0,00 0,00
69 Hana Černošková (S) Cristian Bohemia Timothy - "Rony" Pudl trpasličí DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 108,36 s 0,00 0,00
14. MALÝ DINGO 22 Lenka Sack (S) A3Ch Sirka Kříženec 0 0 4,62 m/s 35,46 s 0,00 0,00
24 Denisa Kopecká (S) A3Ch Babů Long Princess de H4P Kříženec 0 0 4,50 m/s 36,46 s 0,00 0,00
4 Nikola Schovancová (S) A3Ch Koudy Kříženec 0 0 4,42 m/s 37,12 s 0,00 0,00
36 Denisa Sommerová (S) Coraline Zapa Moravia Pudl trpasličí 1 0 4,89 m/s 33,52 s 0,00 5,00
Celkem: 109,04 s 0,00 0,00
15. Zuřivé motýle 357 Adéla Havlíková (XS) A3Ch Extra Chance Janland - "Čensí" Trpasličí pinč 0 0 4,15 m/s 39,55 s 0,55 0,55
360 Michaela Krahulíková (XS) Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam - "Dee" Papillon 0 0 4,11 m/s 39,90 s 0,90 0,90
356 Marián Broda (XS) Mercedes Nový krystal - "Toudi" Papillon 0 0 3,96 m/s 41,39 s 2,39 2,39
359 Veronika Horňáčková (XS) A3Ch Amy Jack Russell Teriér 1 0 4,63 m/s 35,39 s 0,00 5,00
Celkem: 120,84 s 3,84 3,84
16. Poodle power 38 Hana Ampapová (S) Benjamín Grácie Tři - "Sunny" Pudl trpasličí 0 0 4,99 m/s 32,85 s 0,00 0,00
30 Jana Šedivá (S) A3Ch Yasmin Šedý vévoda Pudl trpasličí 0 0 4,60 m/s 35,65 s 0,00 0,00
23 Petra Vydrová (S) Crazy Chita Aura Fantasia - "Čita" Pudl trpasličí 0 1 4,62 m/s 35,48 s 0,00 5,00
21 Kateřina Plichtová (S) Cenzie Černý Křišťál - "Kenzí" Pudl trpasličí DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 103,98 s 0,00 5,00
17. Rychlé a Zběsile 361 Tereza Vaverková (XS) A3Ch Bony Jack Russell Teriér 0 0 4,32 m/s 37,97 s 0,00 0,00
354 Dita Hamouzová (XS) Isabel Boloňský psík 0 0 4,20 m/s 39,03 s 0,03 0,03
362 Klára Válková (XS) Queen Lillien Hraběnčin ráj Coton de Tuléar 0 1 3,96 m/s 41,40 s 2,40 7,40
29 Kateřina Marešová (S) Bleky - "Blekíí" Kříženec DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 118,40 s 2,43 7,43
18. XS dog XL soul 355 Martina Boháčová (XS) A3Ch Caysie Královská manta Papillon 0 0 4,62 m/s 35,50 s 0,00 0,00
363 Tomáš Kašparec (XS) Jackie Jack Russell Teriér 0 0 4,48 m/s 36,63 s 0,00 0,00
365 Petr Vajgl (XS) A3Ch Terry Jezevčík 1 1 3,97 m/s 41,28 s 2,28 12,28
350 Tereza Sobotková (XS) Juliette Motýlek z Nevady Papillon DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 113,41 s 2,28 12,28
19. šPRTi 14 Andrea Valentová (S) Fairy-Tale Freya Black Bubble Parson Russell Teriér 0 0 5,30 m/s 30,93 s 0,00 0,00
41 Barbora Lerlová (S) Hidden treasure Lukato Gold - "Pitzi" Německý špic střední 0 0 5,25 m/s 31,24 s 0,00 0,00
5 Barbora Lerlová (S) Yocarrie Anika Lukato Gold - "Cuketa" Německý špic střední 3 0 4,52 m/s 36,32 s 0,00 15,00
48 Alena Divišová (S) Good Girl Dai Muratori Parson Russell Teriér DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 98,49 s 0,00 15,00
20. MorČe 364 Monika Němcová (XS) A3Ch Beatrise - "Bimbulka " Coton de Tuléar 0 0 3,90 m/s 42,08 s 3,08 3,08
19 Vladislav Kubica (S) Merlin Kříženec 0 1 4,18 m/s 39,25 s 0,25 5,25
353 Lucie Suchanová (XS) Dior Kenneth Brilliant Bohemia Papillon 0 1 3,96 m/s 41,41 s 2,41 7,41
351 Ingrid Šefčíková (XS) Arisa Duhový sen Papillon 0 1 3,96 m/s 41,42 s 2,42 7,42
Celkem: 122,74 s 5,74 15,74
21. Smallíčci 18 Marcel Funiok (S) Edra Adia Avi Pudl 0 0 4,63 m/s 35,44 s 0,00 0,00
43 Barbora Tesáková (S) Nikyta - "Niky" Jack Russell Teriér 0 0 4,24 m/s 38,66 s 0,00 0,00
53 František Dušek (S) Connie Cher Gold z Vesničky u hranic Sheltie DIS DIS DIS DIS DIS DIS
8 Eva Trtková (S) Fantastica Lararony Parson Russell Teriér DIS DIS DIS DIS DIS DIS
Celkem: 74,10 s 0,00 0,00