Mohelnice - Mistrovství republiky v agility 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020 27.09.2020

Součty

Jumping Individual ML + Agility Individual ML

Jumping Individual Agility Individual Celkem
Pořadí # Psovod Pes Tr. b. Čas Tr. b. Čas Počet DIS Tr. b. Čas
1. 385 (CZ) Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan - "Turi" 0,00 37,76 s 0,00 43,29 s 0 0,00 81,05 s
2. 378 (CZ) Aneta Hrdličková Missy 0,00 38,28 s 0,00 43,67 s 0 0,00 81,95 s
3. 383 (CZ) Ivana Ondrušová A3Ch Ace Wallachian Flower 0,00 36,78 s 0,00 45,23 s 0 0,00 82,01 s
4. 370 (CZ) Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0,00 36,09 s 5,00 44,17 s 0 5,00 80,26 s
5. 407 (CZ) Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 5,00 38,04 s 0,00 45,17 s 0 5,00 83,21 s
6. 398 (CZ) Lucie Jirmanová Argo 5,00 42,89 s 0,00 48,34 s 0 5,00 91,23 s
7. 382 (CZ) Markéta Šafránková C´est La Vie z Konické skály 7,19 45,19 s 1,26 51,26 s 0 8,45 96,45 s
8. 392 (CZ) Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant - "Disney" 5,00 31,98 s 5,00 38,07 s 0 10,00 70,05 s
9. 404 (CZ) Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower - "Angee" 0,00 36,60 s 10,00 43,09 s 0 10,00 79,69 s
10. 394 (CZ) Luboš Slavík Astor 5,00 35,00 s 5,00 48,54 s 0 10,00 83,54 s
11. 380 (CZ) Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké - "Qwenty" 5,00 42,26 s 5,00 41,94 s 0 10,00 84,20 s
12. 376 (CZ) Kateřina Džumanová Asia Džuka 0,00 39,85 s 10,00 47,30 s 0 10,00 87,15 s
13. 387 (CZ) Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland - "Zuli" 10,00 33,61 s 5,00 39,88 s 0 15,00 73,49 s
14. 371 (CZ) Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 5,00 40,23 s 10,00 42,21 s 0 15,00 82,44 s
15. 403 (CZ) Michael Pluskal A3Ch Y'Diana Never Never Land 5,00 38,86 s 10,00 46,94 s 0 15,00 85,80 s
16.-19. 393 (CZ) Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija - "Čikinka" DIS DIS 0,00 44,66 s 1 0,00 -
16.-19. 374 (CZ) Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0,00 36,86 s DIS DIS 1 0,00 -
16.-19. 397 (CZ) Alena Rybová Autumn Misty Morning Lufian - "Tůža" DIS DIS 0,00 46,80 s 1 0,00 -
16.-19. 399 (CZ) Zuzana Tylšová Eli 0,00 39,42 s DIS DIS 1 0,00 -
20.-27. 395 (CZ) Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých - "Annie" 5,00 35,45 s DIS DIS 1 5,00 -
20.-27. 375 (CZ) Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS 5,00 42,40 s 1 5,00 -
20.-27. 389 (CZ) Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori - "Fly" DIS DIS 5,00 44,41 s 1 5,00 -
20.-27. 391 (CZ) Kristýna Hanzlíková Bon Temps Nejaknyt Empire 5,00 36,94 s DIS DIS 1 5,00 -
20.-27. 405 (CZ) Bára Poskerová Zirk Aibara 5,00 38,09 s DIS DIS 1 5,00 -
20.-27. 381 (CZ) Sylvie Tylšová Jumpy 5,00 41,04 s DIS DIS 1 5,00 -
20.-27. 401 (CZ) Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force - "Litchi" DIS DIS 5,00 40,75 s 1 5,00 -
20.-27. 408 (CZ) Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 5,00 38,77 s DIS DIS 1 5,00 -
28. 390 (CZ) Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS 10,00 42,70 s 1 10,00 -
29. 384 (CZ) Karel Kurc Die Heard Black River 12,07 45,07 s DIS DIS 1 12,07 -
30.-34. 406 (CZ) Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen - "Nisa" DIS DIS DIS DIS 2 DIS DIS
30.-34. 372 (CZ) Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS 2 DIS DIS
30.-34. 388 (CZ) Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS 2 DIS DIS
30.-34. 396 (CZ) Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS 2 DIS DIS
30.-34. 379 (CZ) Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS 2 DIS DIS